ПРОЕКТИ

Ukrainian University Open 2018
Всеукраїнські змагання з електронного спорту серед здобувачів вищої освіти «Ukrainian University Open 2018» (далі – Змагання) проводяться з 02 по 17 листопада 2018 року:

до 1листопада - призначення в ЗВО відповідальної особи та підтвердження участі у Змаганнях;

2-7 листопада включно– кваліфікація в закладах вищої освіти (далі – ЗВО), за адресами, що визначаються оргкомітетами у відповідних ЗВО самостійно;

8 листопада - реєстрація команд (не більше двох від одного ЗВО по кожній з дисциплін) на порталі ESM.zone;

9-12 листопада – онлайн етап серед команд ЗВО на порталі ESM.zone;

16 листопада – фінальна частина Змагань в актовому залі Національного університету фізичного виховання та спорту України за адресою: м. Київ, вул. Фізкультури, 1
CyberStar Academy
Академія стримінгу і коментування киберспортівних дисциплін, де ми готуємо молодих й амбітних професіоналів, які б задовольняли запити аудиторії і висвітлювали ту кількість ігрового, кіберспортивного контенту, який генерується в світі.
Учні Академії отримують унікальний шанс абсолютно безкоштовно пройти навчання.
Ми використовуємо класичний підхід до структури самого курсу: багато практики, роботи в прямому ефірі й спілкування з аудиторією.
CyberStar League
Перший та єдиний проект системного підходу українського бізнесу до кіберспорту, який відбувся за підтримки національного мобільного оператора Київстар.
Non-Stop Energy League
Перший в світі турнір по Dota 2 в режимі TURBO
ESM Zone
ESM.zone - це повністю автоматизований турнірний портал, який дозволяє проводити турніри на сотні і тисячі учасників з різних дисциплін.