ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ

DOTA 2

DOTA 2 - pімейк популярної ігрової карти DotA Allstars для Warcraft III. Творцями повноцінної гри є Valve та Icefrog - один з авторів оригінальної карти DotA Allstars. DOTA 2 була першою киберспортивною дисципліною, призовий фонд якої подолав планку в $ 1.000.000 на The International 2011. Найбагатші кіберсортмени світу є гравцями саме Dota 2, що займали перші місця на турнірах The International, які щорічно проходять влітку в місті Сіетл.

CS:GO

Counter Strike: Global Offensive - це рімейк легендарної Counter Strike 1.6. Спочатку спільнота дуже холодно поставилася до нової частини популярного шутера, який вийшов в 2012 році, тому багато гравців залишалися вірними Counter Strike 1.6. Однак, з тих пір багато що змінилося.

LEAGUE OF LEGENDS

League of Legends - найпопулярніша гра в жанрі MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) з величезною базою гравців по всьому світу. Гранд фінал найбільшого щорічного турніру Worlds 2017 дивилися одночасно більш ніж 100.000.000 людей - немає жодної гри в світі, яка може похвалитися такою значною аудіторією. Riot - розробники League of Legends, створили розвинену кіберспортивну інфраструктуру, яка включає в себе місцеві національні Ліги і величезну різноманітність потенційних спонсорів та інвесторів. Riot навіть платять зарплату особисто гравцям, якщо вони показують гідні результати на турнірах.