ПРОЕКТИ


Ukrainian University Open 2018

600+ гравців. 67 закладів вищої освіти. 16 листопада пройшов найбільший студентський турнір Ukrainian University Open 2018 в дисциплінах DOTA 2 та League of Legends, у якому взяли участь понад 600 гравців з 23 міст України.
Нам вдалося об'єднати найбільш прогресивних представників українського суспільства, заручитися їхньою підтримкою та обговорити подальші ініціативи розвитку кіберспорту в Україні.
Під час LAN-фіналу турніру, партнери заходу: Lenovo Ukraine, DXRacer, Razer Ukraine, Red Bull Ukraine, Wider та EY Ukraine розташували ігрові та розважальні зони, проводили конкурси, розіграші та акції, а також підримували бойовий дух команд.
Переможцем в дисципліні DOTA 2 стала команда "Team 123" з Чорноморський національний університету імені Петра Могили. В царині League of Legends перемогу здобула команда "NAU EDA" з Національного Авіаційного Університету. Команди, які зайняли перші місця отримали грошовий приз, сертифікати на продукцію та послуги партнерів заходу, а також брендовані кубки і медалі.

CyberStar Academy

Академія стримінгу і коментування киберспортивних дисциплін, де ми готуємо молодих й амбітних професіоналів, які б задовольняли запити аудиторії і висвітлювали ту кількість ігрового, кіберспортивного контенту, який генерується в світі.
Учні Академії отримують унікальний шанс абсолютно безкоштовно пройти навчання.
Ми використовуємо класичний підхід до структури самого курсу: багато практики, роботи в прямому ефірі й спілкування з аудиторією.

CyberStar League

Перший та єдиний проект системного підходу українського бізнесу до кіберспорту, який відбувся за підтримки національного мобільного оператора Київстар.

Non-Stop Energy League

Перший в світі турнір з DOTA 2 в режимі TURBO.

ESM Zone

ESM.zone - це повністю автоматизований турнірний портал, який дозволяє проводити турніри на сотні і тисячі учасників з різних дисциплін.