Який він, український кіберспорт?
- 27 травня 2018 -

Мало хто знає, але наша країна є передовою на світовій арені. Українські гравці входять в склади кращих команд світу. Разом з цим велика кількість наших кіберспортсменів досягали звання найсильніших в ряді популярних дисциплін.
На сьогодні Україна продовжує розвиток своєї геймінговой галузі. Якщо вірити Newzoo, то тільки в 2018 роки ринок українських відеоігор заробив 161 мільйон доларів. Цьому допомогли як розробники культових проектів, так і звичайні геймери. Для досягнення такої цифри довелося пройти вкрай довгий і складний шлях.

Якщо ж взяти до уваги лише історію комп'ютерного спорту, то в п'ятірці найбагатших українців буде відразу два доларових мільйонера. Разом з цим, після них розташовується велика кількість спортсменів, що за свою кар'єру змогли отримати як мінімум половину мільйона. Якщо ж відстежувати суми в національній валюті, то подібне значення виросте до неймовірних цифр.
Перше місце серед них займає Роман Фомінюк, більш відомий як Resolut1on. Його виграш за кар'єру становить $ 1 мільйон 385 тисяч. Другим мільйонером є Володимир Noone Міненко. Більшу частину суми спортсмени отримали за свої виступи на The International.

Дивно й те, що в країні приблизно 200 гравців, що добували як мінімум одну тисячу доларів зі змагань. Ще більше українців за свої старання отримували менші суми. Це при тому, що багато хто з них отримували зарплату від своєї організації.


Число професіоналів в нашій країні тільки зростає. Цьому сприяють багато національних організатори і ентузіасти. Завдяки їм розрив між топовими геймерами світу і аматорами значно коротшає. В результаті цього, дійсно талановиті і хороші спортсмени отримують шанс на кар'єру pro.

У майбутньому в Україні з'явиться ще більше нових чемпіонів і легендарних команд. Це трапиться завдяки вірі і допомоги багатьох компаній, а також самої країни. Велика кількість подій на кшталт студентських ліг тільки сприяє зростанню, який допоможе українцям стати кращими на світовій арені.